Beëindiging Stichting Huldiging Sportkampioenen
De Stichting Huldiging Sportkampioenen Gemert-Bakel heeft aangegeven te stoppen met de organisatie van de huldiging van de kampioenen en het kiezen van een vrijwilliger van het jaar.
Als gevolg van de coronapandemie is er in 2020 en 2021 geen avond georganiseerd voor de huldiging van de sportkampioenen. Dit heeft het bestuur aangezet tot nadenken en evalueren.
Ton Verbruggen (voorzitter): “Net voor de zomervakantie hebben de sportverenigingen in onze gemeente een enquête ontvangen. De reacties zijn binnen het bestuur van de Stichting besproken. Gezien de weinige interesse én een tekort aan personen om de huldiging te organiseren, heeft het bestuur ervoor gekozen om niet verder te gaan en de Stichting op te heffen.”
Gemert-Bakel kan trots zijn op de bestuursleden en vrijwilligers die gedurende 30 jaar een fantastische, professionele avond hebben neergezet en we bedanken hen dan ook hartelijk voor alle inzet!